Stilius neturi ribų

 „Mano dydis visada buvo ir yra vidutinis – 14-16 arba L. Ieškodama ko nors modernaus, minimalistinio, tačiau stilingo susidurdavau su atsakymu: „Jūsų dydžio neturime“. Man net į galvą neateidavo mintis pasižiūrėti plius dydžio parduotuvėse, nes ten drabužiai ne man. Gal mano močiutei, bet tikrai ne man.

Taip pradėjau jausti kūno formos diskriminaciją ir poreikį vidutinio dydžio madai. Supratau, kad 12, 14, 16, 18, 20, 22 dydis yra moters sudėjimo aukso vidurys. Kaip ir vyro – L, XL, XXL. Nusprendžiau kurti minimalistinę, baltišką madą tokiems kaip aš.“

 Julija Janus – mados dizainerė, šios JULIA JANUS platformos įkūrėja. Baigusi Vilniaus dailės akademiją įkūrė mažą bespoke mados ateljė ir daugiau nei 10 metų kūrė drabužius individualiai. Tuo pačiu ji dirbo Lietuvos, Danijos, Kanados mados prekės ženklams kurdama gatavų drabužių kolekcijas.

 2008 metais buvo įkurtas JULIA JANUS prekės ženklas. Palankus kūno formoms, su išplėsta dydžių skale, minimalios stilistikos, baltiškas. Tradicinė mados industrija ir jos taisyklės nepriėmė naujos prekės ženklo idėjos. Bandė jį priskirti prie plius dydžio mados.

 Julija suprato, kad atrado nišą, ir 2017 nusprendė sukurti platformą, kuri suvienytų Baltijos jūros regiono dizainerius ir prekės ženklus, bandančius eiti nediskriminacijos keliu: išlaisvinti daugybę žmonių iš primestos dydžio cenzūros. Atverti stiliaus ir modernumo jausmo malonumą tiems, kurie buvo nusivylę pasiūla ir galėjo apsirengti tik atsitiktinai radę ar pasisiuvę individualiai.

 


kultūrinė Integracija

Mes bendradarbiaujame su įvairių sričių menininkais ir gamintojais, siekiant tobulinti dizainą ir sukurti visa apimančio gyvenimo būdo elementus šiuolaikiniam žmogui. Šis bendradarbiavimo procesas, tai raktas į mūsų verslo plėtojimą, išskirtinės integruotosios kultūros platformos įgyvendinimą, kur mada susitinka keramiką, medžio raižinius, tekstilės dizainą, papuošalus, stiklo meną ir šiuolaikinę kulinariją.

partnerystė

JULIA JANUS multibrendinė platforma atvira minimalistinio, baltiško ir modernaus dizaino mados prekės ženklams, kuriantiems vidutinio ir didesnio dydžio moteriškus drabužius nuo XXXL iki S. Dėl bendradarbiavimo rašykite mums marketing@juliajanus.com. Mes suvesime jus su pirkėjomis, kurioms reikia jūsų, kursime jūsų prekės ženklo sklaidą, padėsime klientėms iš jūsų kūrinių susikurti stilingus derinius. #stylehasnolimits. 

mada ir Maistas

„Mada ir maistas" – vienas nuo kito neatsiejami kūrybinio ir gyvenimo būdo elementai. Mūsų look-cook-book (mados ir receptų knyga) „Mada ir Maistas” buvo sukurta bendradarbiaujant su įvairių šiaurės šalių virtuvės šefais. Ši knyga – tobula dviejų neatsiejamų dalykų vizualizacija – drabužių derinių ir indų dizaino.  Tai tarpdisciplininis projektas, sezoninis leidinys, kuriame susilieja du skoniai – mada ir maistas – atspindindi Baltijos šalių kultūrą ir gyvenimo būdą. 

baltijos Garsai

Bendradarbiaujame su muzikos prodiuseriu ir didžėjumi GeraiGerai mes sukūrėme specialų garso takelį – Baltijos Garsai | Organic Geometry. GeraiGerai savo muzikoje apjungia įvairius Baltijos regijono garsus, tokius kaip: lietus, pokalbiai, vėjas, gatvių ir parduotuvių triukšmai, su modernia elektronine muzika. Šį albumą su unikaliu garso takeliu galite įsigyti visose „Julia Janus" firminėse parduotuvėse. 

Ši svetainė naudoja slapukus (cookies). Jeigu uždarysite šį pranešimą, laikysime, kad sutinkate su slapukų naudojimo instrukcija.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų Privatumo politiką

Susipažinau